Menu
 
 

Uptown Christmas

2018 10 12  21:48  |  Aktualijos

Uptown Christmas

Nuotrauka – organizatorių archyvo ©

Tiems, kurie numato kelis žingsnius į priekį, bet nemėgsta skubos ir streso kupinos Kalėdų karštligės tvankiuose prekybos centruose – prieššventinis apsipirkimas jau suplanuotas. Jų lauks Kalėdinė dovanų ir dizaino mugė „Uptown Christmas: Paskutinės minutės mugė“.

Paskutinis prieššventinis savaitgalis – idealus laikas dovanų paiešką paversti gražia švenčių įžanga, todėl šiemet jaukiausia Kalėdinė mugė Vilniuje vyks tris dienas prieš pat šventes, gruodžio 21-23 d., menų fabrike „Loftas“ per du erdvius ir šventiškai papuoštus aukštus.

Jau penktus metus vyksianti Kalėdinė mugė tradicijų nelaužo ir vilniečius bei miesto svečius į prieššventinį laikotarpį kvies žiūrėti džiugiai ir be rūpesčių. „Uptown Christmas: Paskutinės minutės mugėje“ visų lauks šimtai dovanų, turinčių ką papasakoti.

Įdomiausi Lietuvių dizaino kūrėjai, vienetiniai ir originalūs jų kūriniai – drabužiai, aksesuarai, interjero detalės ir juvelyrika. Dovanos smaližiams ir gurmanams, melomanams ir kolekcionieriams. Šeimai, draugams, mylimiesiems ar bendradarbiams. Ir mažiems, ir dideliems.


Komentuok:
*Reklama