Menu
 
 

„Rituals“ dušo putos

2015 05 15  16:50  |  Aktualijos

„Rituals“ dušo putos

Nuotraukos: „Rituals“ archyvas

Kalbant apie „Rituals“ priemones, pirmiausia iškyla rytietiškų kvapų paletė, nepriekaištingo dizaino, prabangios parduotuvės ir beveik tobulas kainos ir kokybės santykis. Įmonės įkūrėjas Raymond Cloosterman tiki, kad kasdieniai mūsų veiksmai gali tapti mažais ir ypatingais ritualais, todėl ir buvo sukurta namų ir kūno kosmetika, kuri tą kasdienybę paverčia išskirtine ir labai kvapnia.

Viena pirmųjų „Rituals“ priemonių, atsiradusių namuose, buvo itin gaivi, saldi ir maloni lovos ir kūno dulksna „YIN“. Joje žaidžia baltasis lotosas ir Yi Yi Ren sėklos. Tai buvo beprotiškai senai ir, ko gero, to kvapo rinkoje nebėra, bet jis ilgą laiką buvo sapnų kvapu. Vėliau priglaudžiau nuostabų žvakių rinkinį ir – pirmą kartą savo istorijoje – žvakes sudeginau iki paskutinio vaško lašo ir knato galiuko.

„Rituals“ dušo putos

Ši kartą rytietiškas kvapų pasaulis apsigyveno duše. Turiu prisipažinti, kad jaučiu silpnybę netikėtos konsistencijos priemonėms, šiuo atveju tai „Rituals“ dušo putos „Zensation“, kurios primena vyriškas skutimosi putas – tvirtos, standžios, baltos ir gaiviai kvepiančios. Kvapas saldus ir labai moteriškas. Priemonėje pagrindiniais elementais tapo organinis ryžių pienas ir vyšnių žiedai. Taigi vonioje turėsite savo asmeninę sakurų palaimą.

Pirmas žingsnis – nepadauginti priemonės. Putos ypatingais skalsios ir užtenka vieno dosnaus papurškimo visam kūnui. Nuplovus jas nuo odos, išlieka subtilus kvapas. Oda lieka sudrėkinta ir švari.

Turbūt tobuliausias derinys būtų, jei šias putas papildytų dar ir panašaus kvapo „Rituals“ kūno kremas ar dulksna.

„Rituals“ dušo putos


Komentuok:
*Reklama