Menu
 
 

„SOHO salon“ ir SwO.lt pokyčiai: Giedrė

2014 01 13  12:36  |  Aktualijos

Ar pamenate konkursą, kurį prieš šventes organizavo SwO.lt ir grožio salonas Soho? Žiūrime, kaip kamerai šypsosi jo nugalėtoja Giedrė!

http://www.swo.lt/soho-ir-swo-lt-konkursas-naujas-ziemos-ivaizdis/

Tą dieną, kai sutikau pirmąją Soho salon ir SwO.lt pokyčių laimėtoją Giedrę, buvo tradicinė lietuviška dargana. Rudai pilka aplinka ir begalinė drėgmė skausmingai kėsinosi užgulti galvą ir mintis. Atvykau šiek tiek ankščiau. Mintyse trumpai perbėgau esminius artėjančio pokalbio klausimus, o grožio dirbtuvių galva Arūnas pasirūpino, kad darganos paralyžių palengvintų aksominė kava. Tada atėjo ji ir atsinešė saulę.

„SOHO salon“ ir SwO.lt pokyčiai: Giedrė

„Kelionė atgal bus lengvesnė. Tik dėl didelio laiko juostų skirtumo iš gyvenimo dings viena diena. Keistas jausmas,“ – pradėjo pokalbį mergina. Giedrė gyvena ir mokosi Sidnėjuje. Baigusi psichologijos studijas Lietuvoje, ten visą savo gyvenimą kuria iš naujo. Toliau kremta mokslus, dirba, džiaugiasi saule ir gyvenimu. Šį kartą ji taps mūsų akimis ir ausimis Australijoje. Apie grožį, stilių ir gyvenimo būdą.

„Kol gyvenau Lietuvoje, man buvo labai svarbi mano išvaizda. Viskas turėjo būti suderinta. Australija pakeitė mano suvokimą apie tai. Šioje šalyje itin vertinamas praktiškumas bei patogumas. Tarkim, mieste dažnai pamatysi moterį su klasikiniu kostiumėliu ir sportiniais batais, nes atstumai milžiniški, tad ji savo aukštakulnius nešasi rankinėje. Daugelis „atsipūtę“ ir nesuka galvos, ką su kuo derinti. Aišku, labai jaučiama ir Amerikos įtaka. Jeigu mergina nori dėvėti trumpus šortus, tai juos ir nešios, pernelyg negalvodama, ar tai tinka jos figūrai. Pirmais mėnesiais tikrai atsigręždavau per petį dar kartą nužiūrėti žmonių, dabar jau įpratau. Iš tiesų australai labai daug laiko praleidžia gryname ore. Rytais ar vakarais bėgioja. Vyresni stengiasi bent jau išeiti pasivaikščioti. Jie pamišę dėl paplūdimių, tad ir Naujuosius, ir Kalėdas juose švenčia,“ – šypteli Giedrė.

„Eidamos į vakarėlius merginos vilki kiek įmanoma trumpesnius rūbus ir makiažas būna ypatingai ryškus, bet dieną… ką ten prisidažysi! Visada karšta, tad makiažas tiesiog nubėga, todėl ir pati ilgainiui nustojau dažytis.“ Akimirką pagalvojau, kad sudėtinga ten gyvenančioms kosmetikos ar mados fanatikėms, bet Giedrė patikino, kad Sidnėjuje rajonai skirstomi ne tik pagal kultūras ar religiją, bet ir stilių. „Yra rajonų, kuriuose gyvena bohema ar ypatingai stilingi žmonės ir ten jau labai svarbu, kaip tu atrodai. Jeigu visos blondinės, vadinasi, ir tu turi būti blondinė,“ – juokaudama sako mergina.

Prekės ženklai, kurie Lietuvoje priskiriami prie prabangių, Australijoje laikomi vidutiniais. Australės ypatingai mėgsta Estée Lauder, Sisheido, Dior grožio produktus, bet jų nesureikšmina: „ten vyrauja nuomonė, kad jeigu nori kokybiško daikto, tai tiesiog eini ir jį įsigyji, bet australai netapatina savęs su etiketėmis. Žinoma, taip yra dėl to, kad tokį požiūrį leidžia aukštas pragyvenimo lygis“.

Pasibaigus pokalbiui, mąsčiau, kokie gi palyginimai tiktų Giedrei. Nusprendžiau, kad ji – tarsi saulės baterija. Taip, nelabai romantiška ar mergaitiška sąsaja, bet kaip vadinti žmogų, kuris savyje prikaupęs tiek saulės šilumos, kad jos užtektų tuzinui lietuvių?

Tikimės, Giedrė jus įkvėpė taip pat, kaip ir mus! Ir, žinoma, didelis ačiū Soho komandai!


Komentuok:
*Reklama
DNO