Menu
 
 

„Štai ir mes“ – Burberry

2017 08 31  20:45  |  Aktualijos

Martin Parr, Rocket Gallery

Nuotrauka – Martin Parr, Rocket Gallery © O’Connell Bridge. Dublin, Ireland. Spalis, 1981

„Štai ir mes“ („Here we are“) paroda kuruojama Christopher Bailey, Burberry kompanijos prezidento ir kūrybos direktoriaus bei Lucy Kumara Moore, rašytojos, Claire de Rouen knygyno kuratorės ir direktorės; su jais bendradarbiauja ir Alasdair McLellan. Parodoje bus eksponuojama daugiau negu 200 darbų, priklausiančių tokiems fotografams kaip Dafydd Jones, Bill Brandt, Brian Griffin, Shirley Baker, Jane Brown, Martin Parr, Jo Spence, Ken Russell, Charlie Phillips, Karen Knorr, Janette Beckman ir Andy Sewell.

„Kai pradėjome galvoti apie „Štai ir mes“ kuravimą, žinojau, jog norėjau pagerbti tam tikrą britiškos fotografijos rūšį, kurią visad mylėjau – tą, kuri įamžina galybę skirtingiausių klanų ir klasių, kuriančių mūsų salą.

Ken Russell

Nuotrauka – Ken Russell © „In Your Dreams“, January, 1955

Neįtikėtina garbė ir privilegija surinkti visą per daugelį metų mane įkvėpusių fotografijų kolekciją. Ji suteikia galimybę pažvelgti į britišką gyvenimą ir visus jo niuansus – tiek išskirtinius, tiek kasdieninius, gražius ir žiaurius.

Būtent šių fotografijų dvasia – kartais ironiška, kartais švelni, visada teisinga – mane vedė kuriant rugsėjo kolekciją. Kartu kolekcija ir nuotraukos kuria parodą naujoje mūsų renginių erdvėje, ji skirta atšvęsti itin britišką požiūrį į gyvenimą ir į drabužius.” – sako Cristopher Bailey.

Paroda įsikurs trijuose Old Sessions House, naujos Burberry renginių erdvės Londono rajone, Klerkenvelyje, aukštuose. „Štai ir mes“ suskirstyta į temas, iš kurių kiekviena atspindi skirtingus britiško gyvenimo būdo aspektus. Paroda atskleis svarbius individualių fotografų darbus, monografines prezentacijas papildys tematinės ekspozicijos.  

Taip pat Burberry praneša apie naują kūrybinį bendradarbiavimą su fotografu Alasdair McLellan, kuris užfiksuos specialius mados namų kadrus. Nuotraukos nuo šiandien pasirodys socialinėse Burberry platformose, o nauji portretai bus atskleisti per artimiausius keletą mėnesių.

Burberry

Siekiant paminėti ir pagerbti šį bendradarbiavimą, „Here We Are“ parodoje taip pat bus galima rasti specialią daugiau negu 70-ies McLellan darbų prezentaciją – kol kas tai didžiausias jo eksponuojamų darbų skaičius. Pristatyme bus įtraukti keturi pagrindiniai darbų blokai, kuriuose – fotografijos iš Anglijos, šiaurės Airijos, Škotijos ir Velso, taip pat šalia jų bus ir anksčiau nematytos nuotraukos.

Burberry rugsėjo kolekcija vyrams ir moterims, įkvėpta socialinėse britų fotografijose užfiksuotos dvasios, bus pristatyta Old Sessions House erdvėse rugsėjo 16 dieną 19 val. Visą kolekciją bus galima iš karto įsigyti globaliu mastu, ji taip pat bus eksponuojama Old Sessions House.


Komentuok:
*Reklama