Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2020 06 24  14:28  |  Aktualijos

Praėjusią savaitę paskyrėme išskirtinai tvarumui – šiandien, regis, linkome prie kažko labai jaukaus. Visgi, panašu, kad tvari mada vienareikšmiškai pradeda užimti svarbiausią poziciją šioje rinkoje. Tad, staigmena, šią savaitę tvarumo entuziastai neabejotinai vėl ras kažką aktualaus sau. Paruošėme jums dar vieną puokštę nuostabių atradimų, skirtų jūsų įvaizdžio bei namų jaukumo kūrimui.

Reda Paula

Kviečiame susipažinti su tvarios mados dizainere Reda Paula. Nuo pat vaikystės didžiulę meilę drabužių kūrimui jautųsi Reda, šiandien yra viena perspektyviausių dizainerių Lietuvoje.

Redos kurtuose drabužiuose galima įžvelgti daug klasikinių detalių, tačiau dizainerė turi aiškų savo braižą. Atrodo, viskas taip žemiška ir šalia gamtos. Dominuoja natūralūs audiniai – linas bei šilkas, kurie sukuria tą artimą gamtai ryšį. Visgi į didmiestį padeda sugrįžti siluetas, kuris yra minimalistinis ir modernus, dažnai turintis išskirtinių akcentų.

Drabužių kūrėja įsitikinusi – ateities mada privalo būti etiška ir ekologiška, todėl savo darbais siekia atkurti žmogaus ryšį su gamta ir kvestionuoti vartotojišką mados industriją. Redos Paulos kurtuose drabužiuose slypi reikšmė, kuri skatina susimąstyti apie tai, kokią įtaką aplinkai turi kiekvienas mūsų pasirinkimas.

SwO savaitės rekomendacijos

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

Egzotique

Neabejojame, didžiajai daliai skaitytojų „Egzotique“ prekinio ženklo pristatinėti nereikia. Tai vienas seniausiai savo veiklą pradėjusių Lietuvos prekinių ženklų, garsėjantis nepriekaištingo dizaino apatiniais bei itin estetiškomis jų fotosesijomis. „Egzotique“ kūrėjos puikiai parodė, kad subtilumas yra naujas seksualumas, kaskart priversdamos norėti kiekvieno jų kuriamo apatinių komplekto.

Šiandien „Egzotique“ savo klientus džiugina ir vestuviniais rūbais. Nuo šiuolaikinio mergvakario uniformos – subtilių chalatų, iki vestuvinių suknelių. Būtent suknelių siluetuose vyrauja minimalizmas, lengvi audiniai ir elegancija – viskas ko reikia šių laikų moderniai nuotakai.

Grįžtant prie apatinių – tai neabejotinai geriausia dovana, kurią gali pasidovanoti kiekviena moteris sau. Apgalvota kiekviena detalė – nuo išsiuvinėtų klientų inicialų, iki  viską užbaigiančio preciziško įpakavimo. Tad, gal atėjo laikas nudžiuginti save?

SwO savaitės rekomendacijos

V2 Concept Store

Norime jus pakviesti į atsinaujinusį „V2 Concept Store“. Ilgus metus Vilniaus Dominikonų gatvės praeivius bei ištikimiausius mados mylėtojus džiuginusi konceptuali parduotuvė persikėlė į naujas erdves. Parduotuvės įkūrėjai seno lofto patalpas pavertė išskirtinai madinga vieta, kurioje vyrauja kontrastingas interjeras. Jausmas, lyg būtum Paryžiuje arba Berlyne – kas yra didžiulis žingsnis Lietuvos mados industrijai.

Įkūrėjai neslepia, didelius pokyčius paskatino siekis būti tvariu mados verslu. „V2 Concept Store“ jau seniai nebuvo vien drabužių parduotuvė. Tai vieta, jungianti asmeninį požiūrį į madą, dizainą, gyvenimo būdą, eksperimentus ir kompromisus, Lietuvos ir pasaulio kūrėjus, menininkus, lojalius klientus bei ištikimus draugus. Bendruomenė yra vertingiausias ir tvariausias dalykas, kurį turi „V2 Concept Store“.

Taigi, nuo šiol tai bus vieta, skirta kiekvienam, dievinančiam lėtą gyvenimo būdą. Vieta, kurioje gera būti, bendrauti ir dalintis mintimis apie mus vienijantį dalyką – madą.

SwO savaitės rekomendacijos

Ūkai

Tam, kad pajustumėte, kas yra „Ūkai“, įkūrėjai ragina užsimerkti ir įsivaizduoti, kaip atrodo rūku apsidengęs pasaulis. Jokio triukšmo, akį veriančių spalvų, tačiau kažkas tame vaizdinyje išties užburia. Užsimerkus dar kartą, savo pasaulį jau turėtumėte regėti kitokį – netikėtose abstrakčiose formose ir atspalviuose. Taip, gal kiek svajingai, save apibūdina stilingų kojinių prekinis ženklas „Ūkai“.

Manome sutiksite, kojinės jau seniai nėra vien funkcionalus dalykas. Tai gali būti svarbi stiliaus detalė, akcentas arba kažkas, kas suteikia spalvų jūsų nuotaikai. „Ūkai“ siekia išlaikyti subtilumą, todėl savo klientams siūlo įvairių, tačiau ramesnių spalvų ir raštų kojines. Viskas tam, kad kiekvienas klientas rastų delikatų, tačiau akivaizdžiai pastebimą akcentą savo stiliui.

„Ūkai“ yra dar vienas tvarus prekinis ženklas, kuris akcentuoja skaidrumą versle. Kojinių kūrėjai siekia užtikrinti ilgaamžiškumą, todėl gamybai naudojama šukuotinė medvilnė ir pasitelkiami tik Lietuvos gamintojai.

SwO savaitės rekomendacijos

Silksisters victory

„Silksisters victory“ save pristato kaip klasikos atstovus, todėl nevynioja sakydami, kad jų gaminiai neatitinka mados tendencijų. Jie yra nesenstantys, todėl bus madingi nuolat. Ar sutinkate, kad moteriškumas, švelnumas ir lengvumo pojūtis yra nepavaldūs laikui? Mes neabejotinai sakome taip ir kviečiame artimiau susipažinti su dar vienu tvarios mados prekiniu ženklu.

„Silksisters victory“ savo gaminiuose naudoja šilko likučius iš Italijos audinių gamintojų, todėl drabužiams ne visada naudojamos tos pačios spalvos. Žvelgiant iš kitos pusės, tokiu būdu sukuriama mažiau vienetų, tad didesnė tikimybė įsigyti unikalesnį ar net vienetinį gaminį. Visa tai „Silksisters victory“ užtikrina neabejotinai pelnytą vietą tvarios mados prekinių ženklų gretose.

Esame įsitikinę, kad tikriems šilko mylėtojams tai gali tapti nerealiu atradimu. Kūrėjai itin vertina kokybę ir rankų darbą, todėl nuolat stengiasi didinti savo produktų įvairovę, vos tik ateina naujas įkvėpimas. „Silksisters victory“ savo klientams siūlo ne tik rūbų bei aksesuarų, tačiau ir interjero detalių, suteikiančių namams jaukumo, pasirinkimą. Lažinamės, kad sapnai saldesni miegant ant šilkinės pagalvės.

SwO savaitės rekomendacijos

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama