Menu
 
 

Trendai: YAY ar NAY

2018 02 12  19:29  |  Įžvalgos

1. Martensai

Kai prekės ženklas tampa bendriniu žodžiu, sunku ir net neverta ginčytis dėl jo svarbos ir aktualumo. Taip kažkada nutiko ir su britų pasididžiavimu – Dr. Martens batais. Jie greičiausiai niekada neatsikratys pankiško įvaizdžio ir sąsajų su plaukus kratančiais gitaristais, bet tai netrukdo šiandien martensus sėkmingai derinti ir prie suknelių, ir prie džinsų. O ypač kai yra toks jų spalvų ir siluetų pasirinkimas! Tai kaip – ar priklausote martensų gerbėjų armijai? 

Dr. Martens batai - SwO magazine

Nuotraukos: Dr.Martens, Theordinarypeoples.blogspot.com, Popsugar.com ©

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

2. Odinės kelnės

Baikeriai ir kaubojai – lyg kokie amžini svajonių jaunikiai. Gal todėl odinės striukės ir kelnės taip niekada ir neišeina iš mados. Keičiasi tik jų spalvos, faktūra, siluetai. Odinėms kelnėms neatsispiria net ir aukštosios mados meistrai, tai kaip galime atsispirti mes, mirtingieji? Tik, kaip visada, svarbiausia nepersistengti su deriniais ir neįsikabinti vien tik į aptemptas kelnes. Odinės kelnės, žinokite, gali būti ir laisvesnės. 

Odinės kelnės

Nuotraukos: Brunettfromwallstreet.com, Wheretoget, Thezoereport.com ©

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

3. Raudona

Ar ir jus dar visai neseniai buvo užvaldęs tas jausmas, kad būtinai bet kokia kaina reikia įsigyti KĄ NORS raudono? Nieko tokio, šita manija apėmė visą mados pasaulį – nuo eilinių fashionistų iki pačių dizainerių. Atrodė taip, lyg visas pasaulis visus metus būtų šventęs Valentino dieną. Bet gal jau pašventėm ir gana?

Raudona spalva

Nuotraukos: Givenchy, Fashionista, Pinterest, Thefashiontag.com ©

Raudona spalva - SwO magazine

Raudona spalva - SwO magazine

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

4. Bomberis

Kažkada savo egzistavimą pradėjęs kaip karininkų rūbas, bomberis šiandien nuo savo šaknų nutolęs labai labai stipriai. Šiandien jį vilkintys nebent eina kariauti dėl dėmesio ir stilingiausiojo titulo. Tai, kas vis dar vienija bomberius, tai su niekuo nesupainiojamas išskirtinis siluetas. Tačiau visa kita – dizainerių ir siuvėjų fantazijos vaisius. Bomberio variacijų galima pamatyti labai daug: nuo minimalistinių vienspalvių iki šilkinių ir rankomis siuvinėtų ar net kailinių. Dizaineriai vis dar jiems atranda vietos savo naujausiose kolekcijose, o kaip situacija jūsų spintoje?

Bomberis

Nuotraukos: Versace Resort, Laiamagazine.com, Shotbygio.com, Thezoereport.com ©

Bomberis - SwO magazine

Bomberis - SwO magazine

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama