Menu
 
 

Trendai: YAY ar NAY

2018 03 09  16:28  |  Įžvalgos

Čiokeriai

Greičiausiai jau niekas negalėtų pasakyti, kada tiksliai atsirado šis papuošalas. Prie kaklo prigludusiais antkakliais-vėriniais moterys puošėsi nuo seniausių laikų įvairiose pasaulio vietose. Ilgainiui keitėsi tik medžiagos ir… čiokerių reikšmė. Buvo tokių laikų, kai juos nešiojo išskirtinai tik prostitutės, o buvo ir toks metas, kuomet šis papuošalas simbolizavo priklausymą elitui. Šiandien, atsikratę visų taisyklių ir stereotipų, čiokerius galim nešioti kaip tik norim. Valio! Tik klausimas, ar šiam trendui ir kaklui jau ne laikas pailsėti?

Čiokeriai

Nuotraukos: Pinterest, Natinstablog, Popsugar ir Dior ©

Čiokeriai - SwO magazine

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

Apvalūs auskarai

Sunku nesutikti, kad šis papuošalas verčia jaustis kažkaip ypatingai. Turbūt todėl jį galima vadinti amžinai madingu. Tam lyg pritardami karts nuo karto įvairias šių auskarų modifikacijas savo kolekcijose pristato žinomiausi pasaulio mados namai. Tačiau kita vertus, apvalūs auskarai (hoops) kelia ne tik fashionistų susižavėjimą, bet ir iš Lotynų Amerikos kilusių moterų pasipiktinimą. Jos įsitikinusios, kad baltosios moterys turėtų atsakingiau rinktis svetimos kultūros atributus ir suprasti, ką jie simbolizuoja. O gal visgi verta atsipalaiduoti ir prisiminti, kad mada yra įvairių kultūrų mišinys, suteikiantis laisvę būti kuo tik nori?

Apvalūs auskarai

Nuotraukos: Vogue, Balenciaga, Pinterest ir Unsplash ©

Apvalūs auskarai - SwO magazine

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

Kulotės (culottes)

Neįmanoma turbūt būtų įvardinti dabar nemadingų kelnių siluetų. Madingi visi! Bet tikrai sunku nepastebėti, kad prancūzaitės kulotės (culottes) užvaldė fashionistų spintas. Galbūt galėjo pasirodyti, kad keletą metų populiarumu pasižymėjusioms kulotėms artėja saulėlydis, tačiau „Chanel“ mados namai ką tik pristatę naują rudens-žiemos kolekciją, atrodo, vėl joms grąžino karūną. O gal taip tik atrodo?

Kulotės

Nuotraukos: Pinterest ir Chanel ©

Kulotės - SwO magazine

Kulotės - SwO magazine

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

Spalvoti plaukai

Su pankų įvaizdžiu visais laikais sieti ryškūs mėlyni, žali, geltoni ar rožiniai plaukai šiandien, rodos, išgyvena renesansą. Visai nereikia klausytis pankroko ar nešioti kerzų, kad galėtum puikuotis mėlynais plaukais ir tuo pačiu dėvėti aukštakulnius. Šiuo trendu gali pasidžiaugti ir plaukų stilistai, nes jų darbas tapo kur kas spalvingesnis!

Spalvoti plaukai

Nuotraukos – Pinterest ©

Spalvoti plaukai - SwO magazine

Spalvoti plaukai - SwO magazine

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...
 


Komentuok:
  • Justė says:

    Sveiki, labai noriu pagirti autorės rašymo būdą, visiškai funky, lengva skaityti, atrodo, kad su ja esi pokalbyje gyvai prie kavos. Tačiau jei galima, norėčiau ir pakritikuoti. Juk kritika verčia kiekvieną iš mūsų tobulėti. Labai domiuosi mados “trendais”/tendencijomis ir galiu pasakyti, kad tokius trendus sunkiai rastume bet kuriame mados žurnale. Būtų įdomu paklausti pagal ką yra grįsti Jūsų trendai? Perskaičius straipsnį, susidomėjau perskaityti ir kitus Trendai: YAY ar NAY ir likau tikrai pasimetusi. Gal tiesiog ne tą formuluotę žodžio pasiimėte ir pervadinę straipsnį puikiai galėtumėte jį publikuoti ir būtų pasakiškas skaitinys!Su pavasariniais linkėjimais, Justė ????


*Reklama