Menu
 
 

Trendai: YAY ar NAY

2018 04 16  12:47  |  Įžvalgos

Beisbolo kepuraitė

Kartais atrodo, kad mada ir ją kuriantys dizaineriai bei tendencijų prognozuotojai turi super galių. Jie gali paversti lazda mojuojančių vyrukų kepures į geidžiamiausius mados aksesuarus. Taip nutiko ir su beisbolo kepuraitėm. Kuo didesnis kontrastas su likusia apranga – tuo geriau. Drąsiai dėkitės kepurę nors ir prie vakarinės suknelės. O gal ne visai?

Gucci

Nuotraukos: Chanel, Gucci, Style&Expect, Pinterest ©

Trendai

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

Tinklinės kojinės

Žvejybos tinklas (fishnet) jau spėjo pereiti per visą mūsų garderobą ir visokiais pavidalais pasirodė bene visų ryškiausių mados dizainerių kolekcijose. Tačiau tinklinės kojinės, panašu, prilipo amžiams. Kažkada buvęs išskirtine Moulin rouge gražuolių kojų puošmena (suprask, patogiau šokti nei su smunkančiom šilkinėm pėdkelnėm), šiandien šis „rūbas“ sėkmingai draugauja ir su sportbačiais, ir su džinsais. O gal yra priverstas draugauti, nes tokia mada?

Trendai: YAY ar NAY

Nuotraukos: Culture With Coco, Madivas, Glamour ©

Trendai - SwO magazine

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

Permatoma rankinė

Pasitiki žmonėmis ir mėgsti bendrauti su jais atvirai, nieko neslepiant? Tai gal laikas keisti ir rankinę į „atviresnę“? Panašu, kad Chanel pametėta „atvirumo“ idėja suveikė. Žymieji mados namai davė žalią šviesą ne tik plastikinėms rankinėms, bet ir lietpalčiams, skrybėlėms ir batams. Įtikino, ar lieki stebėti tendenciją (ir svetimų rankinių turinį) iš šono?

Trendai - SwO magazine

Nuotraukos: Style&Expect, Chanel, Pinterest ©

Trendai - SwO magazine

Trendai - SwO magazine

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

Kombinezonai

Parašiutininkams ir lenktynininkams kažkada sukurtas kostiumas jau seniai iš jų pavogtas ir padovanotas liaudžiai. Mados dizaineriai vis suteikia kombinezonams naują kvėpavimą spalvomis, medžiagomis ar siluetais. Įkvėpimo netrūksta ir praeityje – šiam rūbui atsispirti negalėjo nei Coco Chanel, nei David Bowie, tai ar galime mes, mirtingieji?

Kombinezonai - SwO magazine

Nuotraukos: The Best Fashion Blog, Glamour, Pinterest, Fashionista.com ©

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama