Menu
 
 

„Uptown Market: Hello Spring!“

2018 04 19  13:11  |  Aktualijos

Uptown Market 2018

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

Ką apsirengsime, kai nusirengsime šiltus paltus? Į šį klausimą jau penktą pavasarį bandys atsakyti pavasarinė mados ir dizaino mugė „Uptown Market: Hello Spring!“ Šiemet ji vyks gegužės 5-6 d., menų fabrike „Loftas“.

Mugėje, kaip visada, dalyvaus daugiau nei 100 dizaino kūrėjų, šįkart ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninių Baltijos šalių. Kaip nepamesti galvos grožybių įvairovėje ir rasti būtent tai, kas šį pavasarį ir vasarą bus karščiausios stiliaus tendencijos? „Įvairovė bus išties gausi, tačiau mados gerbėjus skubame nuraminti – mugėje dalyvaujantys dizaineriai atrenkami vadovaujantis griežtais kriterijais. Šioje mugėje svarbiausias jų buvo – žengti koją kojon su metų laiku ir naujausiais stiliaus trendais, todėl viskas, ką pamatysite mugėje bus ne tik gražu, stilinga, bet ir praktiškai naudinga artėjančiai vasarai. Nuo lengvų šilkinių suknelių iki dailių palaidinių, ir miestui ar paplūdimiui patogių krepšių ir kurpinių. Kaip visada, dėmesį skiriame ne tik moterims, bet ir vyrams bei vaikams. Atnaujinti stilių kviesime netgi augintinius“, – pasakoja viena „Uptown Market: Hello Spring!“ organizatorių Marija Pulokaitė.

Uptown Market 2018

O ką siūlo reikšmingiausi stiliaus patarėjai? Į ką atkreipti dėmesį ir ko ieškoti pavasarinei savo spintai? Beveik visi mados korifėjai, pradedant stiliaus gerbėjų Biblija „Vogue“, šį pavasarį ir vasarą dedikuoja gaivioms spalvoms ir originaliems aksesuarams. Pro šalį neprašaus tie, kurie rinksis pastelines spalvas – nuo romantiškų levandų atspalvių iki žaismingų gelsvų ar žalsvų tonų.

Uptown Market 2018

Būtent šios spalvos bei lengvi audiniai ir dominuos pavasarinėje „Uptown Market“ mugėje. Joje lankytojai ras gamtos ir jūros įkvėptas, minimalistines ir šiltai vasaros dienai tobulas Linos Andriukonės sukneles. Miesto gerbėjai turėtų stabtelėti prie „3.14“, kuriančių patogius ir stilingus drabužius aktyviam ir veržliam miestiečiui, kuris net gamtoje nenori pamiršti miesto – apie jį primins drabužiuose įžvelgiami ir skiriamuoju ženklu tapę dangoraižiai.

Natūralios medžiagos niekad iš mados neišeinanti tendencija, ypač vasarą, kai nesinori net pagalvoti apie sintetiką, todėl „Between“ kūriniai – idealus pasirinkimas rankų darbo ir limituoto tiražo drabužių gerbėjams. „Loud Clothing“ spintą vilios atnaujinti ryškiomis spalvomis, kurios, pasak mados stilistų, šį sezoną taip pat turėtų būti vienas geidžiamiausių pirkinių tiems, kas pasiilgo spalvų ir žaismingumo. Taip pat mugėje bus galima rasti originalius „Ducktail Raincoats“ lietpalčius (būtini lietuviškoms vasaroms!), šmaikščius „Aš irgi noriu“ džemperius ir marškinėlius tiek karštai dienai, tiek vėsiasniam vakarui. Taip pat prekės ženklus „ZĪLE“, „bear on me“, „Downtown Gurl“ ir daug kitų.

Lina Andriukonė - SwO magazine

Drąsūs ir originalūs aksesuarai – amžina tendencija. Vasarą, kai jų nebeslepia megztiniai ir paltai, pats laikas pirštus, riešus, ausis bei dekoltė papuošti naujais juvelyriniais dirbiniais. Šių pasirinkimo „Uptown Market“ mugėje išties netruks – lankytojai joje ras ir akį traukiančius „Tanchel“, ir „Kūnokūnui“, ir „No More“, taip pat „Varva“, „Bellus Domina“ bei daug kitų kūrinių.

Renginys nemokamas.


Komentuok:
*Reklama
DNO