Menu
 
 

„Vasaros Pop Up“ Palangoje – tiek vyrams, tiek moterims

2017 06 24  07:42  |  Aktualijos

Vasaros Pop Up - SwO magazine

Nuotraukos – kūrėjų ir organizatorių archyvo

Liepos 7-8 dienomis Palangoje poilsiautojų pamėgtame bare „Kablys. Jūra. Kultūra“ įvyks „Vasaros Pop Up“ renginys.

Nuo šiol kiekvieno sezono tendencijas pristatanti „Pop Up” iniciatyva vasariškojo renginio metu lankytojus ketina supažindinti su naujausiomis stilingo, atostogų ritmu dvelkiančio, gyvenimo tendencijomis. Neatsitiktinai pasirinkta vasaros koncepcija šį kartą – nukreipta į atostogas, lengvus ir nevaržančius daiktus. Apsilankiusieji Palangos „Kablyje” turės išskirtinę galimybę įsigyti garsių lietuviškos mados kūrinių „sample sale“ erdvėje bei rinktis asortimentą, kurį pristatys daugiau nei 50 skirtingų mados ir gyvenimo būdo prekės ženklų.

Vasaros Pop Up - SwO magazine

Vasaros Pop Up - SwO magazine

Pop Up iniciatyvos bendraautorės tikina, kad šiemet nemažas skaičius mados kūrėjų darbų – orientuotas į nesenstančią madą bei universalumą. Tarp gausos stilingų daiktų tiek moterims, tiek vyrams savo naujausią pavasario – vasaros kolekciją pristatys prekės ženklas Undress. Pasak jo įkūrėjos Anos Savickos, „Undress“ sukneles merginos renkasi įvairioms progoms. Puošni, kartais dekoruota minimalistinėmis detalėmis, lengvo silueto moteriškumą pabrėžianti suknelė šį kartą įgis naują, geriausios atostogų draugės, vardą. Mėgstančioms moteriškus universalius daiktus „Vasaros Pop Up“ organizatoriai pažers ir daugiau naujienų.

VasarosPop Up renginio dalyvių sąraše kaip ir ankščiau vykusiuose renginiuose, taip ir netrukus įvyksiančiame, bus galima sutikti ir vyrų madai neabejingų prekės ženklų. Štai alternatyviu menu ir spauda ant marškinėlių garsėjantys broliai „Egyboy“ renginyje leis išsirinkti drąsios mados tiek vyrams, tiek moterims.

Vasaros Pop Up - SwO magazine

Aksesuarais kurti asmenybę

Daugeliui vasara – tai metų laikas, kuomet mūsų stilių papildo lengvi ir nevaržantys sprendimai. Vasarą renkamės vis daugiau natūralių audinių, minimalistinių aksesuarų ir gaivališkos mados. Jau visai netrukus įvyksiančiame „Vasaros Pop Up“ juvelyrikos kūrėjai žengs koja kojon su dėvimos mados atstovais. Pradedant naujiena – „The Place“ juvelyrikos konsultacijomis, baigiant tokiais aukštosios juvelyrikos dirbiniais, kaip „Taurus Jewels. Diamonds and Pearls“. Renginyje taip pat dalyvaus tokie juvelyrikos ir mados aksesuarų prekės ženklai, kaip bobríq,„Faust watches“, „Tadam!“, „CosySilver“, „Maži dalykai“, „Make Heads Turn“, „kūnokūnui“, „Adelė Dagytė Jewellery“, „Simona Samojauskaite Jewellery“.  

Vasaros Pop Up - SwO magazine

Vasaros Pop Up - SwO magazine

Mažiau nei prieš metus įkurtas juvelyrikos kūrėjų tandemas „No more“ renginio lankytojus supažindins su netikėta tauriųjų metalų ir jūsų asmenybės akistata. „No more“ rankų darbo juvelyriniai dirbiniai skirti kurti asmenybę, kuri išsiskirtų iš minios, todėl unikalumas ir autentika – garantuoti.

Daugiau istorijų apie drąsią ir nevaržomą vasaros madą jau visai netrukusliepos 7-8 dienomis 12-21 val.

Vasaros Pop Up - SwO magazine

Vasaros Pop Up - SwO magazine


Komentuok:
*Reklama