Menu
 
 

„H&M“ – „For Every Victory“ kampanijos filmas

2016 07 22  09:18  |  Aktualijos

H&M 2016

Nuotraukos: hm.com

„H&M“ „For Every Victory“  kampanijos filmas simbolizuoja asmeninių laimėjimų bei sporto jėgą ir tikėjimo savimi galią pakeisti žmonių gyvenimus. Filmo premjera pristatoma kartu su „For Every Victory“ sporto kolekcija, kurią galima įsigyti „H&M“ parduotuvėse Vilniuje ir internetu nuo š.m. liepos 21 d.

„Aš tikiu sporto galia, kuri keičia žmonių gyvenimus į gera. Todėl labai didžiuojuosi galėdama būti „For Every Victory“ kampanijos dalimi. Tai primena man žmonių visame pasaulyje drąsą ir jėgą būti savimi bei įveikti bet kokias kliūtis savais būdais,“ – sako Caitlyn Jenner, laimėjusi aukso medalį dešimtkovės rungtyje Olimpinėse žaidynėse ir išdrįsusi kovoti už savo tapatybę. Caitlyn Jenner taip pat yra  kampanijos filmo žvaigždė.

For Every Victory - H&M

Filme pasakojama ir apie Chelsea Werner, gimnastę, neleidusią Dauno sindromui užgožti jos pastangų; banglentininką Mike Coots, nepaleidžiantį savo banglentės net ir po to, kai po ryklio užpuolimo neteko kojos ir boksininkę Namibia Flores, privalėjusią įveikti išankstinį aplinkinių nusistatymą tam, kad galėtų įgyvendinti savo svajones.

Filme pasakojama ir apie regbio komandą „King Cross Steelers“, padėjusią pakeisti nusistatymą apie seksualinę orientaciją ir sportą; moterų čiuožėjų komandą, kuriai jų sportas yra universali kalba ir kūrybinės išraiškos forma; Jose Aballi, kuris stengiasi įveikti visas kliūtis įgyvendinant svajonę tapti profesionaliu beisbolo žaidėju.

H&M 2016

For Every Victory - SwO magazine

H&M 2016


Komentuok:
*Reklama
DNO